1. den na školení

7. ledna 2015 v 1:41 |  1. měsíc
Na školení jsem dorazila včera málo před půlnocí a do postele jsem se dostala tak kolem druhé. Sprchy jsou tu šílený a je nás tu pozor přes 400. Jsme nejvíce početná skupina snad všech dob. Takže ANO, měla jsem studenou vodu.

Ráno se prostě tajwanka a švýcarka rozhodly stát v 5 hodin, takže super. Sice si svítily světlem v mobilu, ale VŮBEC tě to neozáří, že :D takže v 6 jsem vstala, protože už se to fakt nedalo. Oblékla, připravila a šlo se na snídani. Dala jsem si 2 palačinky s jabkama!! A pak jsem měla takovej hlad pak (já ho teda vlastně měla celý den). Nejlepší na obědu a večeři je tady to, že si můžeš sám namíchat zeleninovej salát (okurka, řepa, vajíčka, salát, brusinky) + máš teda jako by hlavní. Víte, že už ani nevím co bylo k obědu :D K večeři byl sandwich s tuňákem a smaženej květák a něco na způsob naší rýže (dezert) s karamelem. Fakt mě nenapadlo, že by mi v US nechutnalo, spíš jsem se bála, že naberu 150 kilo :D ale myslím, že když tu budu živena na kafi a zeleninovém salátu, tak to půjde :D

Školení - no zábava to zrovna není, ale dá se to :) máme docela fajn skupinu a Teresa (učitelka) je fajn. Jen je to prostě pořád o jednom a tom samém.

Po dlouhém přemýšlení, jsem se nakonec dohodla s Niky (česká a-p), že si zaplatíme ten trip do New Yorku (i když mě holky co na něm byli odrazovaly), řekly jsme si, že prostě pojedem :) nejdem teda na Top of the Rock, za ten se platí 25 dolarů, ale těch 50 dolarů na trip jsme daly a světe div se dostaly jsme k tomu tašku CC zdarma. Né, že bych z ní byla nějaká nadšená :D (radši bych tu mikinu), ale dostává mi, jak to tu někateré holky nosí jak největší svátost :D

No pro dnešek už budu končit, nějak jsem se rozjela :D jinak chtěla jsem tady natočit své první video, ale absolutně nestíhám. Říkala jsem si, že možná ve čtvrtek, ale když jedu na trip tak asi nic nebude. Uvidím, třeba zítra :)

Mějte se a čauky čau
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama