#Letscelebrate - Ambasáda

10. prosince 2014 v 20:06 |  Před odletem
Dnešní den pro mě začal v 5:30, kdy jsem vstala, připravila se a v 6:00 jsme s maminou (dělala by ten den společníka) vyrazily na vlak do Plzně. Do Plzně jsme dorazily okolo 7 a v 7:10 už jsem frčely do Prahy. Chvilku před 9 jsme dorazily do Prahy a rychlostí blesku si to hnaly přes Václavák na Staromák a přes Karlův most směr Ambasáda. Samozřejmě jsme tam dorazily brzo, takže jsme to tam jak blázni obcházely dokonala, protože se tam nesmí vystávat.

V 10:15 jsem měla schůzku, nahlásila jsem se, odevzdala elektroniku, tašku mi projel skenr a já se vydala do druhého patra. U okénka číslo 1 jsem odevzala všechny papíry (uff...mám všechny) a šla čekat do vedlejší místnosti, až si mě zavolají. Lidí šíleně, naštěstí jsem vychytala že to jde po sobě. Když jsem slyšela své jméno vyrazila jsem k okénku, kde jsem mluvila s milým pánem. Řekl ať mu povím něco o host family, o dětech, co tam plánuju studovat a co chci dělat až se vrátím. Odpověděla jsem a pak už jen řekl "VÍZA SCHVÁLENÁ" a do 5 dnů bych měla obdržet pas.

JUPÍ, JEJ...a jsem happy

Jinak v Praze byla šílená zima, takže jsme to fakt rychle oběhly, nic moc ani nekoupily, nakonec jsme se i vykašlaly na trhy na Staromáku a šly jen na Václavák, tam to trochu prošly a pádily jsme na vlak domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama