Jak pokračuji #5

19. prosince 2014 v 10:34
17 days TO GO..CRAY CRAY

Je to cray, cray (bláznivý) a já stále nemůžu uvěřit, že za 17 dní letím.

LOUČENÍČKA: Včera jsem si byla sednout s kamarádkama a už jsme brečely a to si jdeme sednout ještě druhého :D jsme prostě plačky.

27. prosince - loučení s jednou partou kamarádů
2. prosince - loučení s druhou partou kamarádů
3.-4. ledna - loučení s rodinou
5.ledna - ODLÉTÁM

Mamku se stále snažím přesvědčit, aby se mnou jela na letiště. No moc se jí nechce. Jinak ta už brečí teď :) Já vím, že mi to přeje, ale na druhou stranu jí chápu, že její "malá" holčička letí na takovou domu na druhou stranu zeměkoule, ale ona to zvládne.

PLACENÍ POPLATKU: To, že zaplacení bude můj největší problém jsem opravdu netušila. Mám účet u poštovní spořitelny, kdy jsem si včera došla na poštu zaplatit poplatek, oznámili mi, že to oni neumí a poslali mi do banky. Zkusila jsem ještě poštu na jiné pobočce a světe div se, ono to šlo. No šlo..v závěru nešlo. Potřebovala jsem peníze poslat v CZK a jelikož to posílám do švácarské banky, české koruny to paní za přepážkou prostě nebralo. Byla jsem odkázaná na internetové bankovnictví (se kterým já teda platím vše, ale jsem bez tiskárny a potřebovala jsem nějaký doklad). Mamina teda domluvila, že si to můžu jít poslat a vytisknout u nich ve školce. Takže dneska ráno...po velké boji..CHECK > SPLNĚNO

VIDEO: příští týden plánuju natočit první video, takové úvodní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama