Začátky

9. listopadu 2014 v 12:49 | Dee |  Začátky
(Psáno 7. února)
Už to bude pár let co jsem objevila první blogy au-pairek, které vycestovaly do US a hned mě to chytlo. Okolí si myslelo, že mě to časem omrzí, ale vzhledem k tomu, že se to šíleným způsobem blíží, si uvědomují, že tenhle můj "výmysl" mě jen tak nepustí.

Jsem se ani nepředstavila, takže ahoj, jmenuju se Andrea (Dee) a v březnu mi bude 19. Jedinou překážkou před splněním tohohle snu je květnová maturita. (No vlastně už začínám 30. dubna účetnictvím - to když zvládnu, tak už musím všechno).... pak už snad vše půjde jak po másle a já bych mohla cca. červenec, srpen překročit tu velkou louži a navštívit ty, co si sny už plní.

K agentuře: Jsem z Plzně (no kousek od ní) takže nejjednodušší volbou agentury je pro mě Student Agency, bohužel jsem zjistila, že bez maturitního vysvědčení se zaregistrovat nemůžu. Takže jedinou agenturou, která přichází v úvahu je Cool Agent s pobočkou v Praze (trochu si zacestuju vlakem). Zatím jsem se pouze "nezávazně" zaregistrovala na jejich stránkách a nyní budu čekat na další instrukce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama