VIDEO

9. listopadu 2014 v 13:15
Strašně ráda bych Vám napsala článek - Jak natočit správné video - ale to asi nikdo neví, můžu Vám tedy alespoň napsat co vím ohledně videí a jak jsem ho natáčela já.
(Psáno 23. června 2014)

Agentury:
  • APIA (CA) má video povinné. Na stránkách mají, že video by mělo být 1-2 minuty dlouhé a nemělo by překročit 3 minuty.
  • Jak je to u APC (SA) nevím na 100%, ale holky na FB řešily, že ho třeba ani neměly, takže asi tak moc povinné tam nebude.
Kde a jak ho natočit?Já si osobně myslím, že je to úplně jedno, kde se video natáčí, hlavní je ukázat se v tom nejlepším světle a hlavně ukázat své pravé já, nehledě na to jestli budu sedět na trávě a kolem mě bude běhat tucet dětí nebo budu sedět doma na gauči. Myslím nebo v to alespoň doufám, že každé rodince se bude líbit něco jiného.
Co mám ve svém videu já? Základní informace o sobě (Dee, 19 years old, CR, live in a small village) + proč chci být au-pair, jaká jsem, proč by si mě měli vybrat + proložené fotkami) - Ano, je to asi stejné video, jaké mé dalších 150 holek ,které chtějí strávit rok či 2 v USA, ale lépe to nezvládnu - nemám na to podmínky.
Jak jsem natáčela? To takhle v březnu jsem se domluvila s kamarádkou (díky Kači), která má kvalitní zrcadlovku, sešly jsme se a já s úsměvem povídala do kamery. Nejdříve jsem prostě seděla na židli, pak jsme se přesunuly ven a já seděla na trávě (ale myslím, že to vyjde na stejno, ale alespoň je ve videu nějaká změna prostředí) Pak jsme natočily videa z tréninku, kde učím tancovat malé děti a bylo to.
Bude to stačit? Jo, tak to je otázka, kterou si pořád říkám. Moje video je prostě tuctové, když se podívám na youtube, video jako mám já má milion dalších, ale tak snad se najde někdo, komu se bude líbit moje verze, zaujme je dopis, reference a někdo se ozve. To je asi jediné v co musím doufat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama