Rodina číslo 9 a já myslím, že ta pravá + SKYPE + jak to pravá neni

9. listopadu 2014 v 13:34 |  Matching
(Psáno 4. října)

RODINA Č.9 A JÁ MYSLÍM, ŽE TA PRAVÁ
Dneska se stal asi zázrak. Hned jak jsem odstranila rodinu č. 8 naskočila mi tahle rodinka z Merion Station, PA, 20 minutek od Filadelfie. Mají holčičku 4 roky a chlapečka rok. HM je učitelka a zpívá v kapele (už plánuju jak spolu nazpíváme duet) a HD je realitní makléř. Mají milion plusů a žádnej mínus. Už teď vím, že tohle je ono.

Hned s prvním emailem jsem si je zamilovala. Rodičům je kolem 30, takže věřím, že bychom mohli být friends. V mejlu jsem taky dostala video, jak HM tancuje s holčičkou, protože ví, že tanec miluju. Bylo to strašně cute. Napsala mi,že jsem zlatíčko a že hned ví, že budeme dobrej match.

No domluvili jsme se na skype v neděli. Jó - au-pair chtějí od prosince a pro ně jsem ochotná ještě měsíc vydržet a sedět v České republice na zadku.

(EDIT 21:03 - 5.10.2014)
SKYPE
Takže dneska jsme měli první skype. Hned v první řadě mě překvapilo, že u PC seděla celá rodinka. Volali jsme asi 45 minut, řekli mi spoustu věcí, které mě jen utvrdili v tom, že to je ta pravá rodina. Domluvili jsme se, že si zavoláme v úterý, že každý připraví otázky a tak. Řekli mi, že předělávají basement, aby tam byl pokoj pro au-pair a proto, že se to protáhne, že bych musela přiletět až 6. ledna. A že jsou to oni, tak mi to vůbec, ale vůbec nevadí.

EDIT 11:56 - 7.10.2014)
JAK TO TA PRAVÁ NENÍ
Před pár dny jsem tu psala, jak jsem u CC zažádala o to, aby mě odstranili z programu pod 2 roky, no a to se stalo a tím pádem mi zmizela rodinka. Vyměnili jsme si pár emailu, že tím pádem si mě bohužel nemůžou nechat na profilu. Zamrzet to zamrzelo, ale říkám si, že jsem se rozhodla odejít z toho programu mělo svůj důvod a že to tak bude lepší. Takže pokračuju dál, se svojí rodinou č.10, 11,12,13,14,15,,,,,snad k 20 nedojdu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama