Rodina č. 3+4 + 1.skype

9. listopadu 2014 v 13:32 | Dee |  Matching
(Psáno 25. září 2014)

Rozhodla jsem se, že udělám jeden velký článek, kam budu postupně rodinky dopisovat, ať pořád zbytečně nepíšu články.

RODINA Č. 3 - New York (můj milovanej, ALE) - věky 8,6,4 a novorozeně - rovnou jsem jim napsala, že bych to nezvládla, jako nejsem blázen

RODINA Č. 4 - New York (ano, já si ho vždycky o půlnoci vymodlim)- věky 6,4 a v únoru mimčo. Vypadají jako super rodinka, psala jsem, že chci SKYPE, jsou židé. Barák mají jako krávu, 30 minut od Times Squere - to je pro mě šíleně velkej +, no uvidíme jak se to vše vyvrbí. Jo a neměla bych auto pro sebe, ale tak zase, že bych chtěla jezdit po New Yorku to fakt ne :)

Takže s rodinkou č. 4 mám dneska v 16:00 PRVNÍ skype, už teď jsem šíleně nervozní. Na co se mám ptát, jestlli se na to ptát :) byla bych docela ráda, kdyby tohle vyšlo, protože proč hledat něco lepšího, když se zdá tohle jako nejlepší varianta. No, snad přeskočí jiskra, protože podle profilu by to klapat mohlo.

Jak probíhal PRVNÍ SKYPE?
Byla jsem šíleně, ale jakože fakt šíleně nervozní, úplně jsem se klepala, moje angličtina byla šílená (nechápu jak mi na závěr mohla říct, kde jsem sebrala tak skvělou angličtinu). HM úplně skvělá, vtipná, prostě normální ženská, řekla mi jak to doma mají, jak vypadá jejich den, co děti rádi dělají, co tak jako chce po mě. No a pak to přišlo, že chtěj od LEDNA. A já jako, že jsem chtěla jet v listopadu. Ona byla strašně milá a řekla, že to pořeší s manželem. Ještě po měla chtěla emaily od těch co mám od nich reference, že jim chce napsat, že to prej hodí do google překladače :) to mi pobavila.

Hned jsem měla email, jak mi ráda poznala a že s manželem to řešila a že listopad by klidně šel, že se mi určitě ozve, až jí odepíšou na emaily a že dáme skype.

Mám z toho fakt dobrej pocit a byla bych ráda, kdyby to vyšlo. I se shodujeme na pravidlech - jak pravidla pro děti, tak pro mě. Chápe mi, rozumíme si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama