Rodina č. 27 + Skype 1 + 2

11. listopadu 2014 v 12:15
Poté, co jsem se domluvila s rodinou č. 26, aby si mi odstranila z profilu a já tak mohla být v kontatku s dalšíma rodinkama, přišla rodina č.27. (S rodinou 26, jsem stále v kontaktu, dneska v 10 voláme, jejich současná a-p mi odepsala na e-mail a zdá se, že vše je v pořádku) No to jsem netušila, že přijde tahle skvělá rodinka.

Rodina č. 27 (btw. moje oblíbené číslo) pochází z městečka Chappaqua v NY (hodina od NYC), mají jednu tříletou holčičku, která chodí do školky, takže rozvrh ráno od 7-8 a odpoledne od 3-6, víkendy volné (občas hlídání v sobotu večer, když se rodiče rozhodnou jít na rande). Oba rodiče pracují, HM teda z dobu + večer vyučuje právo na škole. Zdají se být strašně fajn, malá je roztomilá a Hm psala do mejlu, že se jim strašně líbí, že jsem bydlela v domácnosti s takhle malou holčičkou, takže vím co to obnáší (bydlela u nás moje neteř). A-p nikdy neměli, ale rádi by, abych přijela na začátku ledna, což by mi vyhovovalo :). Dneska v půl 8 voláme, tak pak napíšu, jaké to bylo.

Abych byla upřímná, více bych byla ráda, kdyby vyšla rodina č. 27, já jen doufám, že se budou rozhodovat rychleji než 26 (se kterou už jsem v kontaktu 7 dní).

SKYPE: Můžu Vám jen napsat, že jsem naprosto nadšená. Volala jsem z HM a chvilku mluvila s malou a ta je tak rozkošná. Pořešily jsme dost věcí a nemám s ničím problém. Do mejlu mi napsala, že si opravdu myslí, že bych mohla být ta pravá a já samozřejmě neváhala a psala, že se mi strašně líbí a že bych se ráda stala členem jejich rodiny. Domluvíme skype s HD a snad se brzy něco dozvím (plánuje ho na víkend)

Teď ale přichází ten problém, co když mi nabídne match rodina č. 26, se kterou volám taky dnes. Co jim povím? Co mám dělat? Moje mamka řekla, ať to neřeším než to nastane, ale co když? Nevím, nechci si to pokazit ani u jedné rodiny, ale když fakt mám být upřímná, tak bych radši rodinu z NY.


EDIT 12.11. V 16:07
Před chvilkou jsem obdržela email od HD, že by rád skypoval, tak jsme se dohodli na 21:00. Strašně mi těší ten zájem z druhé strany, že se fakt snaží najít čas volat a píšou hned a tak :) Držte mi palečky, protože moc moc chci, aby tahle rodina vyšla a snad se to povede.

SKYPE Č.2: Skype s HD probíhal z jeho kanceláře v New Yorku a trval přesně 7 minut :) řekl, že se mnou chce prohodit pár slov a že už si přečetl celý můj profil a že se zdá, že zkušeností mám až dost. Pak mi řekl něco o své rodině, o holčičce a co tak jako hledají...no a řekli jsme si Bye :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 23. listopadu 2014 v 17:05 | Reagovat

Já jsem na aupair-world rozeslala víc jak 260 zpráv a stejně se mi nikdo neozval, tak jsem na to vykašlala a šla jsem přes Student Agency. Rodinu jsem měla asi za měsíc a půl a o měsíc dýl už jsem byla na cestě na letiště.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama