Rodina č. 24+25+26 + Skype 1+2+3

9. listopadu 2014 v 13:40 | Dee |  Matching
Rodinu č. 24 jsem měla v sobotu, poté co mi rodina 23 uvolnila profil, ale stále jsme zůstávali v kontaktu. Rodina byla z Chicaga, 2 děti: holka 11 a kluk 9. Nějak už z profilu mi to nesedlo, takže jsem HM napsala, že se omluvám, ale že se mi nezdá, že se k sobě hodíme.

Rodina č. 25 přišla včera. Santa Monica (15 minut do Západního Hollywoodu), 3 děti: 8,6,4. Moc se mi líbili, jediné mínus bylo, že bych pracovala o víkendu, ale zase jsem měla volný čtvrtek a pátek. Líbili se mi, tak jsem napsala rodině a doufala, že se dočkám nějakého emailu. Bohužel po probuzení byla rodina pryč :( Strašně by mi zajímalo co se jim na mém profilu nelíbilo (je to sice zatím druhá rodina co to udělala, ale stejně).


No snad se dočkám dneska nějaké rodiny, která už za to bude stát a taky se jí budu hlavně líbit já.

Rodina č. 26 Pekasie, PA (hodina Phily, 2 hodiny NY) - dvě holčičky 4,2. Oba rodiče pracují, holky nechodí do žádné školky, takže můj rozvrh je od 7:30 do 16, kdy se vrací rodiče z práce. Víkendy volné, auto k dispozici. Nemůžu říct ani jednu věc, která by mi vadila, tak třeba...No a to to nejhlavnější. HM napsala email, že mají zájem o skype. Takže hurá, hurá. Domluvily jsme se na zítra ve 21:30. Snad už to bude ono. Chtějí a-p od konce ledna, protože mají do 15. února au-pair.

SKYPE Skype byl v pohodě, až na to, že nám tak 10x vypadnul a já jen říkala "You are frozen". V podstatě vše co HM řekla, tak s tím souhlasím. Děcka jsou rádi venku, což se mi líbí, má ráda organizaci, to já taky. Malá chodí na balet (tím u mě získali asi 10 plusů), povídala něco o školce, ale strašně nám to zamrzalo, tak to se musím ještě poptat. Zdá se, že bychom si mohli sednout. Domluvily jsme se na ještě jeden skype tentokrát i s HD a ten teda bude v neděli.

Opravdu už bych byla ráda, kdyby to vyšlo. Holky jsou ve věku, který jsem chtěla, mají rády věci, která já ráda s dětma podnikám, HM se zdála taky fajn, městečko je taky super v lokalitě (hodina do Phily, dvě do NY). Větší město s nákupníma centrama, kinem a etc. je asi 10 minut ode mě, můžu použít auto, večerka v pohodě...já si myslím, že super. Snad oni si to taky budou myslet :)

SKYPE Č. 2 byl pouze z HD, volal o 10 minut později, protože na mě nemohl čístlo a musím říct, že mě fakt překvapil. S fotky jsem si myslela, že bude patřit k takovým těm chytrým introvertům a byl strašně milej a vtipnej a prostě v pohodě. Zeptal se na pár otázek, já žádné neměla :) a řekl, že při dalším skypu by mi představili holkám. No zítra napíšu HM, zda by mi mohla říct jak na tom jsem, protože rozhodně nechci být držená rodinou zase týden (jako tou s CT), abych se pak dozvěděla, že mě nechtějí (počkej, já vlastně od CT ještě email nedostala, ale vzhledem k tomu, že už přes týden neodpověděli na můj mejl, tak to asi znemená, že mě nechtějí).

S rodinou jsem se dohodla, že další skype dáme v úterý, tak čekám na přesný čas, také jsem dostala kontakt na součastnou au-pair, které jsem hned psala + jsme se dohodli, že si mi odstraní z profilu, abych měla možnost poznat jinou rodinu, stejně jako oni komunikují s dalšíma au-pairkama.

Edit 12.11.2014 v 16:16
SKYPE Č. 3 No, upřímně, připadala jsem si divně, já chápu, že se musí ptát na spoustu otázek, ale prostě NE TAKHLE. Jako všechno v pohodě, nemyslím si, že by tam byl nějaký velký problém, jen jsem se prostě až moc upnula na rodinu z NY a líbí se mi víc, to je asi jediné co mi brzí. Za další, chtějí ještě jeden skype!!!!!!!!!!Některé rodiny jsou rozhodnuté po jednom skypu a my už budeme mít čtvrtý a o co, že mi žádnej match nenabídnout (upřímně, nejsem si jistá, že bych to vzala, než by se ozval NY)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama