Rodina č. 22+23

9. listopadu 2014 v 13:39 |  Matching

...o 4 minuty přišla rodina č. 22 z Babylonu v New Yorku (hodina od NYC). Vše se zdálo super, svobodná HM a dvě děti - 10 a 8. Psala, že by potřebovala hlavně hlídání přes noc, protože pracuje. . Děcka jezdí ob víkend k HD, takže bych měla volno 2 víkendy. To je fajn. Auto můžu používat. Co čtu, tak jsou děcka hodně aktivní, fotbal, tancování a tak...což zní dobře.

Byla jsem moc hodná a rozhodla jsem se čekat 48 hodin než odepíšou. Normálně po 24 hodinách mažu, když nejsou schopný. No, ale mamce jsem se nelíbila a tak si mě smazala sama.

No a přišla rodina č. 23 z Irvine, Ca (hodina od LA - co si víc přát co?). Zdají se fakt suprový. HM i HD učitelé, kluk 4 a holčička 2. Strašný slaďouší. Pracovní doba je skvělá - od 6 do 9 ráno a od 4 do 7 večer + dopoledne v sobotu. Auto vlastní, žádná velká pravidla. No s HD jsme se domluvili na skypu :) mohli jsme už dneska, ale já byla dneska u zubaře a trochu, no trochu víc, mi natekla pusa, takže opravdu nemám chuť s někým volat, když vypadám jak africkej bubeník. Zpátky k tématu, skypujeme zítra v našich 9.

Malá poznámečka: Je 31. října 14:21, za 7 hodin volám s rodinou a můj pysk stále vypadá šíleně. Byla jsem u doktora, ted mi napsal nějaké tobolky, ale stejně si myslím, že to do večera nesplaskne. No, nechtějte mi vidět, ale snad ta rodina pochopí, že takhle za normálních okolností fakt nevypádám. No naštěstí už alespoň můžu mluvit, toho jsem se bála nejvíc :) takže držte večer palce, protože jak čím víc nad tím přemýšlím a koukám na mapách po okolí, tím víc se mi to místo líbí. Ať už to sakra vyjde :)

Večer napíšu jakej byl skype :)

(Edit: 31.10. - 21:46)
SKYPE: ...byl super. Mluvila jsem jen s HD, ale myslím, že to probíhala v pohodě. Mluvil o své rodině, jak si to představují, pak se ptal mě na různé otázky. (RADA: Před každým skypem jsem nervní, ale pustím Shake It Off od Taylor Swift - přísáhám, pravidelně a hned je to lepší)

Nejvíc jsem ocenila, že se mnou mluvil na férovku. Řekl, že prostě mluví více au-pairkama a že chtějí jednu najít do pondělí. Všichni vždycky vymýšlí různý kraviny. Tak to řeknu rovnou ne, že mám na výběr.

No, dnes si promluví s manželkou a dá mi vědět "jak jsem obstála". :) doufám, že se posunu do 2. kola :D protože bych hrozně HROOOZNĚ ráda

(Edit: 1.11 - 20:45).
Čauky, takže do "druhého kola" jsem postoupila, protože dneska ve půl 2 mi přišel email od HM, jestli dáme skype :)(btw. včera jsem nemohla VŮBEC, ale VŮBEC spát, takže jsem si s ní v klídku v půl 2 psala). No, takže dneska ve 4 jsem skypovala s celou rodinkou. HM je strašně příjemná a děcka jsou roztomilá, hlavně malinká, to je taková prdelka :) udělali mi tour po domu, ukázali mi "můj" pokojík (krásnej s balkónkem), zeptali se na pár otázek...no a že se ozvou. Tak doufám, že s nějakou povzbuzující zprávou.

(Edit. 3.11. - 21:48)
Bohužel přicházím ze špatnou zprávou. Rodina mi dnes napsala, že to bylo těžké rozhodování, ale že si vybrali jinou uchazečku. Samozřejmě jsem naštvaná a je mi to líto, protože jsem si opravdu myslela, že je to ta pravá. Nevím jestli jsem mohla říct něco jinak nebo nevím prostě. No, život jde dál a já jdu zase pátrat po té pravé...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama