Rodina č. 20+21+Skype

9. listopadu 2014 v 13:37 | Dee |  Matching
20. rodina byl creepy single HD s jednou holčičkou...

ale o TOM tento článek neni, tenhle článek je o RODINĚ Č. 21, protože by to mohla být TA PRAVÁ. (pozn. a já už vážně doufám, že jo)

Rodina pochází z Greenwich z CT (45 minut od NYC) a já si řekla, že svůj NEW YORK už si nenechám utéct za žádnou cenu, ale to jsem nečekala, že tahle rodinka bude tak fajn. Rodiče jsou starší, ale to vůbec nevadí :), HM je doma a HD je doktor. Děti jsou 2 holčička a kluk - dvojčata 7 let. Viděla jsem se s nima i na skypu, strašný roztomilouší :) Mají rádi golf, plavání, malá balet a kluk piáno. Rozvrh je takovej normální ráno snídaňe, připravit boxíky s obědem, vyprovodit na bus, pak je vyzvednou, odvést na kroužky x připravit véču, koupel, spaní :) víkendy spíš volné, auto, když bude k dispozici můžu využít (o víkendu je volné vždy).
Nejvtipnější na tom je, že to dneska byla taková rychlovka. Na profilu jsem je měla už od 3, ale já na mejl přišla až v 8 :) napsala jsem, že bych ráda, kdyby napsali a šla jsem se vykoupat a umýt hlavu no a přijdu s turbanem na hlavě k PC a tam email. MŮŽEME VOLAT TEĎ?? A já no super, tak jsem napsala, že za 30 minut :) honem fén, trochu jsem se upravila, ať se neleknou a ani na otázky připravit nebyl čas, ale víte co možná to bylo tak lepší. Nebyla jsem ve stresu a bylo to takový fajn :)


S rodinou jsem v kontaktu od 19. října, kdy jsme si přesně 9 s HM skypovaly. Skype byl strašně fajn i děti jsem viděla a jsou to sladouší :). Od skypu jsme si vyměnily s "mamkou" hodně emailů, ptala jsem se na otázky ohledně dětí, jejich života, co rádi dělají, jak tráví víkendy a také na ty strašné otázky - ohledně benzínu a telefonu. Jak mě bylo trapné se ptát, ale HM v pohodě, že jsou to taky důležité otázky :)

Z kanceláře CC z Anglie mi přišel email, že rodina má o mě opravdový zájem, takže jestli mi nebude vadit, že je budu mít na profilu delší dobu + že s ní HM mluvila, že bych chtěla odletět už v listopadu a bohužel mi bylo oznámeno, že už to nelze, takže jedině prosinec. Napsala jsem, že mi to vadit určitě nebude.

Od HM jsem dostala kontakt na jejich bývalou au-pairku, která mi napsala, že s rodinou bylo strašně spokojená, jen že je vadilo, že nemá vlastní auto. Ano, to je určitě mínus, ale HM psala, že pokaždé když bude auto volné, že si ho můžu půjčit + o víkendu je volné vždy.

A proč, že se to všechno tak táhne a nevím nic oficiálního?? Čeká se na HD, doktora, který pracuje dlouho do večera a HM mu nějak nestíhá ukázat můj profil. Psala, že snad dnes.

Já už opravdu doufám, že se tahle rodina povede. Mám z toho pocit, že by to mohlo klapat. :) Takže držte palce, protože jestli tohle nevyjde, tak už asi nic :)

EDIT 26.10 22:00 hod
Od rodiny jsem celý víkend nic neslyšela :( začínám se pěkně bát, že to zase nevyjde a to už bych asi nezvládla. Druhá super rodina a zase nic, no snad ne. Napsala jsem jim večer email, jakože jaký byl víkend a tak. Tak doufám, že odpoví brzy a konečně připíšou něco co by naznačovala match. Jestli tohle nevyjde tak budu strašně naštvaná, nejen kvůli tomu, že se zdají jako suprová rodinka, ale taky proto, protože bych jimi byla zbytečně týden zabraná a já už si ztrácet čas fakt moc dovolit nemůžu.


S rodinou č. 21 už jsem v kontaktu přes týden. Líbí se mi, to určitě, jen HM strašně váhá, zda jsem ta pravá. Bojí se mého věku a psala, že mě musí víc poznat. Jen nevím jak, když skype neplánuje a na otázky se neptá. Tím, že bude koukat na můj profil mě nepozná.

Požádala jsem HM aby si mě odstranila z profilu, že v kontaktu zůstat chci, jen chci mít zadní vrátka. No a co se nestalo ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama