Rodina č. 13 + skype

9. listopadu 2014 v 13:35 | Dee |  Matching
Dnes ráno jsem se probudila v sedm hodin a koukám email od CC, další rodinka. Koukám na to a další Connecticut, tentokrát městečko Westport. Moje první bylo, že jsem koukla do map, kde se tak nachází. No a super hodinku od New Yorku. No jenže, přihlásím se na stránky CC a rodina nikde. Tak si říkám ok, hold jsem se jim nelíbila tak si mě vymazali.

Jenže v šest hodin email od HM a najednou jsem je měla zpátky na profilu. A už od profilu se mi strašně líbili, Mají dvě děti: holčičce jsou 4 a klukovi 3, takže pro mě ideální věk. Jejich poslední au-pair odjela zpátky domů, protože byla homesick, ale předtím měli 3 au-pairky. Mají trochu pevně stanovená pravidla (do začátku), večerka v 11, když pracuju a v 1 ráno, když nepracuju, žádné návštěvy přes noc a to co mi nejvíc dostalo, že mě kluk nesmí vyzvednou před barákem. U všechno je však napsané, že se časem může změnit, až mě poznají. A tomu samozřejmě rozumím. Měla bych vlastní auto, další super plus. Pracovala bych jen odpoledne (od 2 - do půl 8), ale rodina samozřejmě doufá, že s nima budu ráno snídat a prostě chtějí, abych byla členem rodiny, abych se prostě zapojovala. A v to já doufám taky.

No, takže vyměnily jsme si z HM pár emailů a zítra ve 4 voláme. Tak držte palce, ať to vyjde, protože já bych fakt byla ráda.

Edit (10.10.2014 - 18:10)
SKYPE
Takže s HM jsme volaly přesně 76 minut, řešily jsme snad vše. Řekla mi, že se jí fakt líbím, což mi potěšilo a že by byla ráda, kdybych mluvila s manželem a pak, že se rozhodneme. Takže v neděli volám z HD, tak snad si padneme do noty a pak by se asi řešil match.

Já jsem z nich fakt strašně nadšená a doopravdy si myslím, že by to mohlo fungovat a mohla to být ta správná rodina.

Edit (11.10.2014 - 19:05)
A ZASE NIC
Tak jak jsem si myslela, že tohle vyjde i jsem zkousla všechna pravidla, tak mi dnes přišel z ničeho nic email, že si nemyslí, že k sobě pasujeme. Nevím jak je to možné, když ještě včera jsem se jí strašně líbila :)

No musím se Vám přiznat, že jsem to poprvé obrečela, ale možná to ani tak nebylo kvůli rodině, ale spíše kvůli tomu, že už mě nebaví hledat rodiny, s každou se znovu poznávat atd.

Takže jsem zase volná, doufám, že dnes rodina číslo 14 bude třeba ta pravá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama