Rodina 14+15+16+17+18+19

9. listopadu 2014 v 13:36 | Dee |  Matching
Rodina č. 14 - Kenosha, WI - holky 14,9 - nevyplněný profil (to už rovnou u mě ztrácí body)

Teď si řeknete, že jsem blbá (možná i něco horšího), ale já se rozhodla, že se svého New Yorku (nebo alespoň nějakého většího města nevzdám). Prostě pro mě je důležitá rodina, ale i to, kde rodina žije. Takže já jdu čekat na další...prosím prosím ať už je to ta pravá.

Rodina č. 15 - Milton, MA - holky 9 a 7 a chlapeček 2 - sorry, not the right fit

Rodina č. 16 z mého oblíbeného New Yorku (pouze cca. 30 minutek od Times Squere - kdo by nechtěl, že??) Děti - holka 11, kluk 9 a holka 7. Budu řidič (několikrát zmíněné v profilu - což mi nevadí). Jsou hodně aktivní (holky jezdí na koních, kluk basketball, baseball, fotbal). Podnikají o víkendu různé výlety. Mají beach house v New Jersey. Měla bych přístup k rodinnému autu , poskytnou mi telefon, vlastní pokoj s koupelnou. Neber to viď?

Rodina č. 17 - New Jersey, děti 9,6,4, oba rodiče pracují, ALE to nejdůležitější nejsem z nich vůbec, ale vůbec nadšená.

Já nevím čím to je, ale prostě chci rodinu co mi nadchne (jako Phily nebo CT) a sakra proč to nepřichází. Já už jsem z toho zoufalá, mám pocit, že jen odmítám rodiny a mým jediným důvodem je, že tam postrádám jiskru, ale pro mě je prostě důležité. Já nehledám perfektní rodinu, ale prostě potřebuji to TO, abych si řekla ANO, to je ono, jako to bylo u těch dvou a bohužel si na to musím počkat.

Rodina č. 18 - Mountain View, CA - děti 11,7 - chtějí starší au-pair, která má zkušenost se staršíma děckama. No já nemám žádné, takže tohle taky nevyjde.

Rodina č. 19 - Piedmont, CA - děti 8,7 - strašně se mi líbí, i Cali bych překousla (zas teplíčko by mi nevadilo), rodiče pracují, holčička 7 je (soudím dle fotky) adoptovaná a i píšou, že potřebuje pomoct, tak že potřebují výbornou angličtinu (no neříkám, že jím mám špatnou, ale výborná neni).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama