Online přihláška

9. listopadu 2014 v 13:12 |  Začátky
(Psáno 12. března 2014)

Už tu budou 3 týdny co jsem byla na pohovoru v CA a nyní jsem ve fázi, kdy zařizuji on-line přihlášku na stránce APIA (Au-pair in America), bohužel jsem netušila, že shánění všech potřebných dokumentů mi bude trvat tak dlouho. Tuhle sobotu jsem si uvědomila, že nemám pas, takže si ho také musím jít zařídit a čekat dalších 30 dní než dorazí. Během měsíce bych teda ráda zajistila všechno ostatní.

Se školou je to teď také šílené, samé testy, zkoušky, každý plaší s maturitou. Čeká mě za 5 týdnů, to je fakt šílené, ale už to chci mít za sebou a už se jen připravovat na plnění svých snů.

Pořád jsem přemýšlela, kdy si mám nastavit datum odletu, zda na prázdniny nebo až na konec září v případě, že bych přece jen tu maturitu neudělala. Teď vzhledem k zařizování, přemýšlím, že s odesláním přihlášky do USA (na potvrzení) počkám na konec května a zařídím se podle toho, zda jí udělám či ne. A hlavně v červnu nebo o prázdninách budu v klidu komunikovat s rodinami a nebudu muset mít hlavu plnou myšlenek na maturu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama