Novinky ke 13. listopadu

13. listopadu 2014 v 21:03

Cheryl - I don't Care

Dnes po probuzení na mě čekal krásný email od rodinky č. 27, že jejich koordinátorka je bohužel do neděle nedostupná, ale že by se mnou rádi v sobotu mluvili, aby jsme se obě ujistili, že je to to pravé ořechové a pak, že se v pondělí můžeme posunout dál. (> match)

Samozřejmě jsem psala, že je to skvělá zpráva a že už se těším na sobotu. Dohodly jsme se na 8 pm (našeho času), protože odpoledne jedu nakupovat na Vánoce a nevím kdy se vrátím.

No a ozvala se rodina č. 26 (Phily), zda bych mohla poprosit rodinku, která zrovna "obléhá" můj profil, aby si mi odstranila, že by potřebovali ještě něco vidět (upozorňuji, že po mě chtěla, ať jí pošlu i mé video (je vidět, že si ho asi moc neprohlížela) a + oni samotní mě drželi týden a teď mám psát rodině, kterou tam mám 2 dny, jako COŽE!!!!)) a že by v sobotu ráno (jejich času) rádi se mnou mluvilI a že mi ukážou holky. A v tom jsem se rozhodla!!!!!!!!!!! I když NY není oficiální, nemá cenu to s Phily protahovat. Nechci aby mě holky poznaly a pak jsem se na ně vyprdla. Napsala jsem teda HM slušenej email, že jsou super rodina, ale že jsem se rozhodla pro tu druhou rodinu. Buď to pochopí nebo ne. Hlavně už teď ke konci jsem si jima nebyla 100% jistá a to nejen kvůli úžasné rodině z NY, ale tak celkově jsem začala váhat.

Teď jen musím doufat, že s NY nenastane nějaký problém a z matche sejde. Ale jak říká můj tatí, i kdyby sešlo, najde se jiná rodina.

Edit 14.11. (19:42).
Musím vám napsat, jak mě strašně "pobavila" odpověď HM z Phily na můj email. Nejradši bych Vám ho sem zkopírovala :D napsala, že jsem sobec, že jsem je tahala za nos, že když jsem věděla, že k nim nepůjdu, tak proč jsem jim to neřekla dřív a že je ráda, že jsme nakonec nematchli, že si takového člověka napřitáhla do baráku ... tak mě to vytočilo, že jsem jí prostě napsala, že tak to není, že se mi líbili, ale že to strašně protahovali, že mi říkala, jak komunikuje s jinejma a nezdálo se to v blízké době na match a že jsem nemohla tušit, že s další rodinou si tak sednu. No, odpověď už jsem radši nedostala, ale byla jsem tak vytočená....fůrie jedna

Ale zase něco z druhé strany. Psala jsem dneska HM z NY, aby mi napsala, ještě něco o malé. A z odpovědí to vypadá, že už se mnou počítá. Píse jako "to bude dobře že tubudeš mít, já ti dám, já ti ukážu, jak se to dělá....no oficálně budu vědět zítra a 100% to na BLOG hned napíšu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | 14. listopadu 2014 v 18:27 | Reagovat

Kéž by ti to už konečně vyšlo!!! :-)

2 Dee Dee | 14. listopadu 2014 v 19:41 | Reagovat

[1]: snad jo :) ale myslím, že to vypadá na dobré cestě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama