Letenka

27. listopadu 2014 v 14:12 |  Před odletem
Tak i já jsem se dneska dočkala a přišly mi informace o mém letu. Mám smůlu a vůbec neletím s holkama :( takže na to budu sama. Už jsem se zmínila, že jsem v životě neletěla!! No, takže jsem nikdy neletěla a doufala jsem, že alespoň poletím s někým zkušeným, kdo ví, kde co a jak :) no a budu na to sama. :)

Ano, myslela jsem, že poletím přes Londýn a vypadá to, že si udělám výlet do Švédska. Proč ne :) můžu si udělat na mapě tečku, že jsem tam byla, i když jen na letišti :)

Letím se společností Norwegian o které jsem se dočetla jak pozitivní, tak negativní věci. Budu si muset udělat obrázek sama. Jako jedno jejich obrovské plus beru, že mají free wifi při letu, ale na druhou stranu nemám připlacené k letence jídlo, takže si ho budu muset zaplatit v letadle. No, hlady neumřu. Další mínus, že na velký kufr mám povoleno jen 20 kg - sakra to je strašně málo a na příruční zavazadlo - 10. Asi budu muset vyškrtat víc věcí ze svého packing listu, než jsem si myslela :)

Edit: Tak nakonec přece s jednou slečnou letím :) hurá + mi na profilu objevilo jídlo na trase Stockholm-NY, takže to asi zaplatila agentura. A stále přemýšlím - mám napsané 2 kufry. Tak nevím jestli 2x 20kg nebo co :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama