Dear Family Letter

9. listopadu 2014 v 13:13 | Dee |  Začátky
(Psáno 18. června 2014)

Součástí přihlášky je napsaní dopisu pro budoucí potencionální rodinky, ve kterém se vlastně máte představit. Nevím jak u SA, ale u CA a APII má obsahovat 600 slov. V dopise by se měly objevit věci typu : Kdo jsi (tvá rodina, přátelé) - Jaké jsou tvé koníčky a zájmy - Tvé zkušenosti s hlídáním dětí, vysvětli jak a proč tě to baví, co si se z toho naučila - Co chceš získat od programu, co tě zajímá na amerických rodinách, dětech a kultuře.
Já jsem se rozhodla napsat takovej menší článek o tom, jak jsem dopis psala já a třeba Vám alespoň trošku pomůžu.


1. Nějakej ten typickej úvod
First of all I want to thank you for taking time to read my letter. My names is Andrea ....I am 19 y.o. and I am from Czech Republic. Our country is in the middle of Europe. I live in a small flat in a small city call ......It's a beautiful city with 3 000 inhabitants.


2) Kdo jsi (tvá rodina, přátelé)
- já začala tím, že jsem už od svého dětství snila o cestě do US, že jsem četla blogy, pak mám o sobě, o své rodině (rozpsala jsem se u každého člena rodiny - máma,táta,ségra,neteř). Napsala jsem jak máme good vztahy a snažíme se být pořád spolu.
- k tomuhle bodu jsem taky připsala něco o mé střední škole, jak jsem jí právě dodělala. Co bych chtěla dělat v budoucnu


3) Koníčky, zájmy
- každý má asi jiný koníček, takže v angličtině Vám moc asi nenapíšu. Můj největší koníček je TANEC, tancuju už 11 rokem + s tanečním studiem jezdím na letní tábory + mám na starosti děti od 5 do 8. To všem jsem tam napsala +

Beside dancing I also like sitting in a chair with a good book or watching great movies. I love baking. I am trying new recipes almost every week. I also like cooking - i'm trying to eat healthy.


4) Mé zkušenosti s dětma
- tady jsem rozepsala jednotlivé rodinky, kde jsem hlídala, co jsem z dětma dělala, jak jsem si to užívala
go out, visit parks, playgrounds, zoo, theater, cinema, ride a bike, draw, do some fun projects, play different games ....


5) Něco o mě
People usually describe me as a smilling, friendly and optimistic person. In fact I am really out-going and active. I think that I'm very reliable person who you can trust to, so your kids will be safe with me. I have no problems to help in the household or with pets. I have really close to animals like cats a dogs. If you have some pets, I will have no problem with it.


6) Co chci získat od programu

I am really interested in travelling and experiencing new cultrues. I like to meet with new people from different countries and learning new things.. I also find interesting and imporatant to speak and improve my English in English speaking country. It is a dream of mine to go the USA and combine it with such a beautiful and interesting job as a childcare is. I also have no problems to help in the household or with pets.
I am looking for a family to give me the opportunity to gain more experience in childcare, and I will do my best to be a great aupair and big sister to your children. I am looking forward to spending a very pleasant year in your family circle. I am available to work as and aupair from 1st September.


Tak asi tak nějak :) snad to někomu trochu pomůže :) Jsem 100% sure, že tam bude asi tak milion gramatických chyb, ale tak nejedu tam přece, protože jsem dokonalá, ale právě proto, abych se zdokonalila.
Jinak už skoro finišuju s přihláškou: obcházím reference, pas už mám doma, dopis dopsanej, musím ještě dodělat video, zajít k doktoru a snad do konce června budu hotová. Chci už být v červenci v matchingu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama